Strona główna Info Mail

Numer alarmowy: +48 512 995 095

logo
więcej

DATARECOVERY wykonuje szereg usług związanych z odzyskiwaniem, poszukiwaniem i analizą danych elektronicznych. Głównym profilem działalności jest odzyskiwanie, kasowanie danych z dysków twardych, kart pamięci, pamięci przenośnych (pendrive), telefonów komórkowych GSM i innych elektronicznych nośników informacji.

Jako jedyna firma w centralnej Polsce posiadamy profesjonalne urządzenia marki Ace Laboratory z rodziny PC-3000, urządzenia do odzysku danych z telefonów komórkowych Micro Systemation, licencjonowane oprogramowanie oraz własne laboratorium odzyskiwania danych. Jako pierwsi w kraju prowadzimy wypożyczalnię elektronik do dysków twardych. Państwa dane są odzyskiwane u nas, nie jesteśmy pośrednikiem, nie wysyłamy nośników do firm trzecich.

Oferta skierowana jest zarówno do firm, instytucji państwowych jak i osób prywatnych. Gwarantujemy poufność odzyskanych danych. Zobowiązujemy się do przestrzegania tajemnicy handlowej, ochrony danych osobowych i informacji odzyskanych z nośnika powierzonego nam przez klienta.

Pomoc zdalna

Jako jedna z nielicznych firm w branży oferujemy pomoc zdalną ...

Bezpłatna analiza

Profesjonalna bezpłatna analiza każdego nośnika informacji ...

Pomoc specjalisty

W wielu przypadkach podpowiedź wystarcza żeby odzyskać ...